Blog Yazıları

Gıda Streç Filmi ve Alüminyum Folyo nun çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerden hangisi size uygun, beraber tespit edelim...

Sanayi tipi streç filmlerin (palet streç filmlerin) en önemli faydası ürünlerin nakliye ve depolanma süreçlerini kolaylaştırmasıdır.

Hamsinin tam zamanı, Akta Alüminyum folyoyu kullanarak enfes bir lezzete kavuşmaya ne dersiniz? İşte size mükemmel bir tarif.

Palet streç film kullanarak yapılan paketleme, en ekonomik paketleme şeklidir. Akta Palet streç film ile sarın sarmalayın, ürünlerinizi dış etkenlerin zararlarından saklayın!

Evet, alüminyum folyo ve alüminyum folyo ambalajları geniş çapta, özellikle Avrupa’da geri dönüşümlüdür. Alüminyum paketleme için, bugün Avrupa'daki tahmini ortalama geri dönüşüm oranı %60 civarındadır.

Streç filmin farklı alanlarda da bizlere çok büyük yardımı var. Birkaçını sizinle paylaşalım, uygulamadığınız bir özellikse hayatınızı kolaylaştırın !

Akta Plastik San. Ve Tic. Ltd Şti. tüm ambalaj toptancılarını, kaliteli, hijyenik ve ekonomik Akta ürünlerini kullanmaya davet ediyor.

Alüminyum, yoğunluğunun az olması, elektriği ve ısıyı iyi iletmesi ve mukavemetinin yüksek olması sayesinde birçok sektörde kullanım için tercih edilir.

Akşam yemeği sona erdi. Yaptığınız mezeler, salatalar, yemekler hep arttı. Kalan yemekleri koymak için O kadar çok saklama kabınız da yok. Ama üzülmeyin, çünkü çekmecenizde AKTA Gıda streci var.

Hem kolay hem kalorisi az bir tatlıya ne dersiniz? Alüminyum folyo ile kolayca yapılabilecek tatlı !

Uzunluğunu ölçemediğimiz 300mt palet strecin gerçek uzunluğunu nasıl bileceğiz? Aşağıda, sizin de kolayca yapabileceğiniz bir formülasyonu iletiyoruz.

Gıda Strecinin uzunluk ve ağırlığının hesaplandığı formül sayesinde, gıda strecinin, gerçekten size taahhüt edilen uzunluktaki streç film olup olmadığına emin olabilirsiniz.

Streç film, çeşitli gıda ürünlerinin ambalajlanması ve korunması için kullanılır. Yapısı ve bileşimi nedeniyle film O 2 ve CO 2 geçişini sağlar, böylece ürünün daha uzun süreli taze ve iyi görünümünü korur.

Mutfakta işimizi hafifleten alüminyum folyonun bir çok faydası var.

Avrupa Alüminyum Folyo Birliğinin yayınladığı yazısından ulaştığımız eşsiz bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz; bunları biliyor musunuz?

Akta Plastik in Gıda Streci ve Alüminyum Folyo ürünleri, İlçe Gıda, Tarım Müdürlüğü yetkilileri tarafından teste tabi tutulmuş ve uygunluk raporu alınmıştır.

4 Kişilik Alüminyum Folyoda Tereyağlı Sarımsaklı Somon

Alüminyum folyonun önemli işlevlerinden biri de, yemeklerin fırında kendi özsuları ile pişmelerini sağlamasıdır.

Günlük hayatınızda kullanmakta olduğunuz Alüminyum folyo ve gıda streci sizce hangi ortamlarda üretilip paketleniyor?

Hijyene Duyarlılık 17 Haz 2017

Alüminyum folyo sevdiğiniz yemekleri pişirmeye yardımcı olmaktan fazlasını yapar. Bunların çoğu mutfak dışındadır. İşte alışılmadık kullanımlarından birkaçı

Mutfak Folyosu ihtiyacınız var fakat piyasadaki alüminyum folyolar sizin istediğiniz özellikleri karşılamıyor mu?

Ambalaj piyasasında Palet Streç ile ilgili yaşanan en büyük tereddütlerden biri, ürünün taahhüt edilen özelliklere sahip olup olmadığıdır.