Streç ile yapacaklarınızın sınırı yok!

Strecin farklı alanlarda da bizlere çok büyük yardımı var. Birkaçını sizinle paylaşalım, uygulamadığınız bir özellikse hayatınızı kolaylaştırın:

-Taşınma esnasında çatal bıçaklarınızın dağılmasını istemiyorsanız, en pratik yöntemi çatal kaşık separatörünüzü olduğu gibi streç ile sarın, ayrı ayrı paketleme derdinden, kaybolma riskinden kurtulun! Aynı şekilde çekmecelerinizi de boşaltma derdi ile uğraşmadan streç ile sarabilirsiniz.

-Muzlarınızın daha uzun süre kararmadan kalmasını istiyorsanız, tek yapmanız gereken dip tutacaklarından streç ile sarmak, daha uzun süre kararmadan kalmasını sağlayacaksınız.

 -Seyahat ederken yanınıza alacağınız şişelerdeki sıvıların dökülmemesi için de kapaklarının altını streç ile sarın, valizinizdeki kıyafetlerinize losyon vb sıvıların bulaşmasını engelleyin.

-Hobiniz olan kilden şekiller yapma aktivitesini gerçekleştirirken, şekillerinizin mükemmel kıvrımlı kenarlar ile çıkmasını istiyorsanız, kalıbı hamurunuza yerleştirmeden mutlaka streç ile kaplayın. Şekiller daha muntazam ve kenarları kıvrımlı çıkacaktır.

-Değişik bir dekor fikrine ne dersiniz. Büyük bir vazonun içine su doldurun ve streçleri koyun. Üzerine sıralayacağınız renkli dekoratif aksesuarlarla mükemmel bir aksesuar oluşturdunuz…

-Son olarak ailemizin biriciklerini taçlandırmaya ne dersiniz. Streç ile yapacağınız ufak bir sürpriz, yüzlerdeki gülümsemeyi arttırır

Other Posts

Gıda Streci ve Aluminyum Folyo nun çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerden hangisi size uygun, beraber tespit edelim...

Sanayi tipi streçlerin en önemli faydası ürünlerin nakliye ve depolanma süreçlerini kolaylaştırmasıdır.

Sanayi Tipi Streç 01 Kas 2017

Hamsinin tam zamanı, Akta Alüminyum folyoyu kullanarak enfes bir lezzete kavuşmaya ne dersiniz? İşte size mükemmel bir tarif.