Sanayi Tipi Streç

Sanayi tipi streçlerin en önemli faydası ürünlerin nakliye ve depolanma süreçlerini kolaylaştırmasıdır. Yüksek maliyet, emek ve iş gücü ile üretilen malzemelerin, stoklanması ve nakliyesi oldukça zordur. Ürünlerin birbirine temas etmesi, çizilme ve kırılmalara neden olur. Yine nem, sıcak yağmur, gibi doğal dış etkenler, üretimi yapılan malzemelerin yıpranmasına neden olur. Doğal etkilerin ve kazaların ürünlere zarar vermesini sanayi tipi streçler önler. Ayrıca stoklama esnasında kolileri sabitlediği için, daha fazla ürünün daha küçük alana stoklanmasını sağlar. Efektif bir sonuç alabilmek için kaliteli, ürünün özelliklerine göre kalınlık mukavemetine sahip doğru ürün tercih edilmesi önemlidir. Sanayi tipi streç film üretici firmalar, talebe göre istenilen kalınlıkta ve ebatta streç film üretimi yapmaktadır. Çünkü her sektörün boyut olarak ihtiyaçları farklılık gösterir. Otomobil, beyaz eşya gibi büyük çaplı malzemelerin üretimini yapan firmalar için, büyük ebatlarda ve kalın streç film gerekirken, cam sanayi gibi küçük çaplı malzeme üretimi yapan firmalara, daha küçük ebatlarda streç film gereklidir. 

Bu aşamada, kuvvetli bir çözüm ortağınız olan AKTA devreye girer ve size tüm ihtiyaçlarınız için doğru ve kaliteli ürünü sunar. AKTA ya güvenin, gerisini merak etmeyin.

Other Posts

Gıda Streci ve Aluminyum Folyo nun çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerden hangisi size uygun, beraber tespit edelim...

Hamsinin tam zamanı, Akta Alüminyum folyoyu kullanarak enfes bir lezzete kavuşmaya ne dersiniz? İşte size mükemmel bir tarif.

Palet streç kullanarak yapılan paketleme, en eknomik paktleme şeklidir. Akta Palet streci ile sarın sarmalayın, ürünlerinizi dış etkenlerin zararlarından saklayın!