Akta Palet Streç; Kaliteli & Ekonomik

Palet streç kullanarak yapılan paketleme, en eknomik paktleme şeklidir. Firmamızı internetten bulup arayan ve palet streç soran firmaların 2% si ambalaj maliyeti yüksek olduğu için paketleme şeklini değiştirmek için arayışa geçen firmalardır. 17 mikron kalınlığındaki Akta Palet Streç, mukavemeti sayesinde ürünleri bir arada tutar, dağılmalarını engeller. Hemen yapışma özelliği sayesinde streci başka malzeme ile sabitlemenize gerek kalmaz. Kullanımı esnasında kopma yapmayan, kuvvetli Akta Palet streci sayesinde İşçilikten ve zamandan tasarruf sağlarsınız.

Depoda istiflediğiniz malzemelerinizi de palet streci ile sarıp dış etkenlerden korunmasını sağlayıp, çeşitlerine göre guruplamalarını yapabilirsiniz. Esnek ve kuvvetli palet streç, keskin kenarları yırtılmadan sarar, yağmurdan, tozdan ve diğer dış etkenlerden ürünlerinizi korur. Hafifliği sayesinde ürününüze taşıma esnasında ilave ağırlık yüklenmez.

Sadece deponuzdaki istifleme ve paketlemede değil, farklı koşullarda da hayatınızı kolaylaştırır. Taşınma esnasında eşyalarınızı strece sarıp, zarar görmeden taşınmasını sağlayabilirsiniz. Evde veya işyerinizde boya veya herhangi bir dekor değişikliği yapacağınız zaman, palet streç ile zarar görmesini istemediğiniz diğer eşyalarınızı sarıp, koruyabilirsiniz. Akta Palet streci ile sarın sarmalayın, ürünlerinizi dış etkenlerin zararlarından saklayın! Kaliteli Palet Streci uygun fiyatlara almak için bize ulaşın! 0.232.4722692-0.232.4722492-0.545.5402582

Other Posts

Gıda Streci ve Aluminyum Folyo nun çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerden hangisi size uygun, beraber tespit edelim...

Sanayi tipi streçlerin en önemli faydası ürünlerin nakliye ve depolanma süreçlerini kolaylaştırmasıdır.

Sanayi Tipi Streç 01 Kas 2017

Hamsinin tam zamanı, Akta Alüminyum folyoyu kullanarak enfes bir lezzete kavuşmaya ne dersiniz? İşte size mükemmel bir tarif.